Hepimizin Mekânı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepimizin Mekânı

Gençlerin Buluşma Noktası...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ölene kadar makok

2 posters
YazarMesaj
Saqolerap

Saqolerap

Ölene kadar makok Empty
MesajKonu: Ölene kadar makok   Ölene kadar makok Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:38 pm

Bir gemi uzun bir yolculuğa çıkıyormuş ama bu gemide bir KAPTAN ve üçTAYFA varmış. Gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batmış ama nasılolduysa KAPTAN ve TAYFA'ları kurtulmuşlar. Ama sonuç olarak bir adayadüşmüşler hemde Yamyam’ların adasına . Adaya geldiklerinin ilk günündeYAMYAM'lar bunları yakalar ve bir soru sorarlar .Soru:ÖLÜM MÜ yoksaMAKOKMU diye soru sorarlar . Ve sabaha kadar mühlet verirler . Ertesigün ilk tayfaya sorarlar ölüm mü yoksa makok mu? Tayfa ölmektensebilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve makok diye cevap verir. Ardındanadamı bir kere sikerler ve bırakırlar. Diğer tayfaya da aynı soruyusorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbestbırakırlar. Son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır.Sonunda KAPTANA gelmiştir KAPTAN çevresindekilere nutuk atarcasınaayağa kalkar ve "Ben bir KAPTAN olarak gururlu ve şerefli biri olarakyaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümütercih ediyorum” der. Bunu duyan kabile reisi "o zaman buna ölene kadarmakok."
®ocker

®ocker

Ölene kadar makok Empty
MesajKonu: Geri: Ölene kadar makok   Ölene kadar makok Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 6:27 pm

cook guselmis yaa... tuttum ya ben seni Wink Wink

Ölene kadar makok
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akşama Kadar Yaşamak